Dlaczego?

Prowadzenie bloga kojarzy mi się z osobami, które chcą się dzielić swoim życiem (uważają, że mają je takie fajne, że muszą napisać o tym światu). Oczywiście są blogi, które mają dużą wartość, posiadają ciekawe wpisy, które wnoszą coś do życia. Generalnie jednak moje podejście było do tego tematu sceptyczne.

Jednak wraz z konkursem Daj Się Poznać moje podejście zmieniło się. Blog może być wspaniałym kompendium wiedzy (wiele razy się zdarzyło, że szukając rozwiązania problemu trafiłem na bloga jakiegoś programisty, który już to rozwiązał i to opisał). Może to być wizytówka nas samych.

Jednakże moim głównym celem (oczywiście poza wymogami konkursu :)) jest to, aby nauczyć się przekazywania moich myśli innym osobom. Ile razy zdarzyło się Wam w pracy, że mieliście problem, aby wytłumaczyć coś drugiej osobie? Mi się zdarza ciągle i mam nadzieję, że dzięki blogowaniu, uda się poprawić to.

Postanowiłem pisać w języku polski, a nie angielskim, ponieważ nie czuję się w nim na tyle mocno. Może z czasem przerzucę się na język obcy, ale nie wszystko na raz.

Czas więc otworzyć się na innych.

Jedna uwaga do wpisu “Dlaczego?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s