Projekt Deadline- dashboard oraz zarządzanie projektami

Do końca konkursu Daj Się Poznać pozostało już niewiele czasu. Pracę nad konkursowym projektem przebiegają w miarę sprawnie. Na zakończenie tygodnia, czas przedstawić co udało się osiągnąć w kończącym się okresie, a udało się tego całkiem sporo.

Dashboard

Prosty dashboard, który przedstawia najbardziej potrzebne informacje. Na samym początku nazwa firmy (jakby ktoś zapomniał), następnie liczba zatrudnionych pracowników, pozycja w rankingu (na razie dla każdego użytkownika taka sama :)). Główną częścią tego widoku jest wykres, ilustrujący postęp w ukończeniu projektów (ile rund pozostało do wykonania projektu, a ile już wykonaliśmy).

Dodatkowo do headera strony zostały przeniesiony stan konta oraz przejście do kolejnej rundy. Dzięki takiemu zabiegowi mamy dostęp do tego w każdym widoku (oczywiście po zalogowaniu się).

Bez tytułu.png

Zarządzanie pracownikami

Widok podobny do widoku wyszukiwania projektów. Tutaj jednak zamiast przycisku podejmowania projektów, mamy przycisk porzucenia projektu (rzecz jasna za takie postępowanie będzie kara finansowa). Możemy również wyświetlić szczegóły projektu wraz z liczbą przypisanych pracowników (chociaż to jeszcze jest do dopracowania, bo nie jest wyświetlana ich specjalizacja).

Plan na kolejny tydzień

Plan jest ambitny, bo trzeba zaprogramować całą mechanikę gry (symulacja przechodzenia do następnej rundy). Bez mechaniki, gra nie ma sensu 🙂

Jedna uwaga do wpisu “Projekt Deadline- dashboard oraz zarządzanie projektami

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s